Консультационный центр
организатор
ЕЛЕНА ПОЧТАРЁВА
т. 362-32-09
Киев ул.Васильковская 28
ЗЕМЛЕ ПОМОГАТЬ НУЖНО! СИЛЫ ЕЙ ПРИДАЁТ ЛАСКА И БЕРЕЖНОЕ ОБРАЩЕНИЕ.
Поиск по сайту:
Вверх

ЭНЦИКЛОПЕДИЯ

Справжня правда про Раундап

раундап

Прочитайте, подумайте та зробіть висновки!

Це відомий препарат для захисту рослин від бур’янів. Щоб зрозуміти, яке страшне зло несе цей препарат, наводимо уривок розмови з професором Ж. Е. Сераліні, експертом французького уряду.

- Маємо 4 дослідницькі роботи по раундапу. При дослідженнях було встановлено, що раундап в дуже низьких концентраціях - у таких, в яких він присутній в ГМО або, навіть, в 800 разів менших, здатний вбивати клітини людини протягом короткого часу - 2-3 днів. У ще меншій концентрації раундап погіршує роботу гормональної системи, блокуючи секрецію статевих гормонів в клітинах, а також дію цих же гормонів в клітинах. В ході епідеміологічних досліджень в Канаді доведено, що раундап впливає на нормальний перебіг вагітності і призводить до викиднів. Тому ми дослідили вплив раундапу на клітини плаценти і ембріональні клітини людини. Виявилось, що раундап, навіть у дуже низьких концентраціях, дуже швидко вбиває ці клітини. Тобто, раундап одинаково ефективно вбиває як клітини людини, так і знищує бур'яни.

Гліфосат - активний інгредієнт раундапу. Перший проведений у Європі тест показав, що практично у всіх нас є гліфосат в крові. Тест проводився на добровольцях, у яких брали на аналіз сечу. Той факт, що майже у половини добровольців в організмі міститься гліфосат, навіть у країнах, де він не використовується, є більш, ніж тривожним.

Це є свідченням цього, що ми споживаємо продукти з країн, де він використовується, і навіть про це не здогадуємось. Це означає і те, що він, ймовірно, є одним з найважливіших факторів, що викликає сучасні цивілізаційні хвороби. Гліфосат виявився канцерогенним вже в мінімальних кількостях, хоча ,,Монсанто” розповсюджує твердження, що раундап мінімально токсичний для людини, екологічно чистий і біологічно розкладається. Все це виявилося брехнею і було доведено у Вищому суді.

У доповіді, розміщеній на GreenMedinfo.com, стверджують, що гліфосат стимулює людські ракові клітини молочних залоз за допомогою рецепторів естрогену. Дослідження підтверджують, що гліфосат функціонує як естроген, який викликає рак.

Спосіб знищення бур'янів гліфосатом ідентичний тому, як він знищує кишкові бактерії у тварин і людей, які синтезують вітаміни, видаляючи з організму штучні продукти та шкідливі бактерії, беруть участь у гомеостазі імунної системи, щільності кишково-шлункового тракту. Те, що ми їмо, безпосередньо впливає на якість нашої бактеріальної флори. Слід пам’ятати, що на кожну клітину нашого організму припадає близько 10 мікробів і вірусів, і всі вони, як переконливо показали дослідження, реагують на присутність гліфосату деструктивним для нас чином. Гліфосат обмежує позитивні для нас бактерії і сприяє росту патогенних мікроорганізмів, які виробляють величезну масу токсинів. Це одна з головних причин хронічного запалення, що є вірним шляхом до хронічної хвороби.

Доктор Снефф вважає, що гліфосат, який є складником раундапу, безпосередньо спричиняє такі хвороби, як аутизм, алергія, рак, хвороба Паркінсона, шлунково-кишкові проблеми, хронічна діарея, коліт, хвороба Крона, серцево-судинні захворювання, безпліддя, розсіяний склероз, ожиріння, депресія, хвороба Альцгеймера.

"Монсанто" постійно наполягає, що фермерам необхідно застосовувати все вищі норми раундапу з цієї причини, що у бур'янів розвинулась до нього стійкість. Питання в тому, скільки ще людей має померти для задоволення фінансових потреб ,,Монсанто” та як довго самі люди будуть бездумно використовувати його.

Подписка на получение статей