Консультационный центр
организатор
ЕЛЕНА ПОЧТАРЁВА
т. 362-32-09
Киев ул.Васильковская 28
ЗЕМЛЕ ПОМОГАТЬ НУЖНО! СИЛЫ ЕЙ ПРИДАЁТ ЛАСКА И БЕРЕЖНОЕ ОБРАЩЕНИЕ.
Поиск по сайту:
Вверх

ЭНЦИКЛОПЕДИЯ

Престиж

престиж

Правда про протруйник «Престиж»

Препарат позиціонується, як не шкідливий для здоров'я засіб для боротьби зі шкідниками. Виробники переконують, що період розпаду шкідливих сполук триває не більше 60 діб. Однак, Всесвітня Організації Охорони здоров'я розглядає його як помірну отруту. Короткочасний вплив імідаклоприду (діюча речовина) на теплокровних викликає порушення координації та рухів, діарею, втрату ваги, при постійному контакті особливо страждає щитовидна залоза.

Дана речовина має мутагенні властивості, впливає на репродуктивну функцію (збільшується число самовільних абортів і порушень скелета). Отруєння птах і імідаклопридом викликає у них нездатність літати, порушення в координації та продовженні роду. Препарат отруйний для риб, особливо для молодих, водних ракоподібних, високотоксичний для медоносних бджіл, земляних червяків і сонечок.

Препарат забруднюєовочевікультури, проникає в грунтові води, а потім і річки. До того ж, будучи гостро і хронічноотруйним по відношенню до людини і тварин, та забруднюючинавколишнєсередовище, вінстаєбезпечним по відношенню до шкідників, яківиробили до ньогостійкість.

Відгук. Забув вимити руки після посадки картоплі, і поїв. На четвертий день після отруєння стан все гірше і гірше, шлунок не варить, печінка зупинилася, сон, голод, слабкість, нудота. Випив 2 упаковки активованого вугілля, багато трав'яних чаїв і води. Не допомагає. У підсумку все-таки промучився днів 10, скинув у вазі 5-10 кг. І ще дня 2-3 набирався сили.

 

Подписка на получение статей