Консультационный центр
организатор
ЕЛЕНА ПОЧТАРЁВА
т. 362-32-09
Киев ул.Васильковская 28
ЗЕМЛЕ ПОМОГАТЬ НУЖНО! СИЛЫ ЕЙ ПРИДАЁТ ЛАСКА И БЕРЕЖНОЕ ОБРАЩЕНИЕ.
Поиск по сайту:
Вверх

ЭНЦИКЛОПЕДИЯ

Цеоліт: рекомендації клубу щодо застосування цеоліту в побуті

Ця стаття є продовженням статті Цеоліт Біо

Дуже важливо! Практично всі ми поступово змушені переходити на автономну (індивідуальну) очистку води в домашніх умовах

Всі ці проблеми успішно вирішує цеоліт, мінерал-адсорбент фракції 1-4 або 3-5 мм. Для очищення питної води рекомендується додавати 100-150 гр. на 3-хлітровую ємність при постійному використанні її. Першою водою можна користуватися через добу. Використовується дві третини рідини. В ємність доливається свіжа вода, яка очищена та структурована буде вже за 3 години. Наповнювнювач використовуєтся постійно і замінюється при появі слизу або зеленого прошарку.

Другою, не менш важливою здатністю цеоліту є його збагачення (іонізація) води такими елементами, як кальцій, калій і магній. Дані мікроелементи доброчинні для серцево-судинної системи, особливо кори головного мозку, зміцнення стінок судин. При прийомі судинорозширювальних і сечогінних препаратів відбувається вимивання з організму калію, а «настоянка» з цеоліту відшкодовує ці втрати. І по-третє, необхідно пити структуровану воду.

Можлива очистка води в криницях. Для цього в криницю опускають водопроникний щільний мішок з Цеолітом з розрахунку 50кг на 2-3 кільця криниці. Мінерал працює 3-4 роки.

Утилізація: після застосування Цеоліт дозволяється використовувати як добриво

Про зберігання продукції. Дуже важливо не тільки виростити с / г продукцію, а й зберегти її до нового врожаю. Кожна одиниця рослинної продукції ендогенно (зсередини) виділяє етилен, який носить роль «біологічного годинника», забезпечуючи дозрівання, а потім і перезрівання цієї продукції. Цеоліт поглинає вологу і етилен, забезпечуючи при цьому «нульові втрати при зберіганні продуктів. Для цього необхідно «припудрити» порошком цеоліту картоплю, моркву, буряк, яблука і ін. - і не буде цвілі, гнили, проростання.

Нейтралізація запахів і вологості в холодильнику. Висипати 200-400 г Цеоліт в відкриту тару або в повітропроникний мішок на верхню полицю холодильника. Міняйте кожні 3 місяці. Пролиття в холодильнику - що в'язкий пахучий безлад! Посипте Цеоліт, товщиною близько 0,5 см на нижню полицю холодильника, під нижніми відсіками. Це прибирає навіть запах риби. Легко зітріть пролиття під час наступної чистки

Посипте Цеоліт у відро для Ем-компосту між шарами кухонних відходів. Цим Ви ущільните органічні рештки і зведете нанівець неприємні запахи.

Проблеми можуть ховатися в кутах комори, шафи, буфета,валіз. Помістіть 50-100г цеолітів у відкритій тарі або в повітропроникну мішку, щоб поглинути вологу і запахи. Міняйте кожні 3 місяці.

Сірники, папір, інші паперові вироби повинні зберігатися сухо. Як Ви знаєте, Цеоліт надзвичайно вбирає вологість. Заповнені цеолітом малі повітропроникні мішки помістіть навколо продуктів, які швидко псуються. Міняйте Цеоліт кожен сезон.

Догляд за ванною. Підготуйте повітропроникний мішечок, в якому можна помістити 700 г адсорбенту Цеоліт і помістіть його вище. Тепер волога буде зникати швидше. Міняйте Цеоліт через 1 міс.

Килими та шпалери. Цеоліт чудово нейтралізує аромати від нових вовняних і синтетичних килимових покриттів, нових шпалер, поглинає вологість від свіжих пролить на покритті підлоги або оббивці. Рясно посипте Цеоліт на протоку. Цеоліт стане негайно поглинати рідину. Дозвольте цеоліту повністю висушити пролиття. Залежно від розміру протоки і кількості використаного Цеоліт, це може зайняти до доби. Тоді пилососом зберіть Цеоліт. Для упертих плям заново зволожите і застосуєте знову. Ці прийоми підходять для чищення старих плям.

Допомога хворим на алергію і чутливим людям. Якщо Ваші члени сім'ї схильні до алергії, спробуйте зменшити дію алергенних факторів шляхом адсорбції шкідливих часток. Щоб їх видалити або значно зменшити в житлових приміщеннях покладіть одну або кілька мішечків цеоліту вагою від до 2 кг, які будуть вбирати шкідливі мікрочастинки і покращувати мікроклімат в кімнаті.

Черевики дорослих і дітей. Використовуйте по 100-250г цеоліту в старих, але чистих бавовняних шкарпетках в ваших черевиках негайно після зняття черевиків. Цеоліт почне поглинати запах поту або вологість, збільшує термін служби ваших черевик. Прекрасно прибирає запах з спортивного взуття, гумових чобіт, чобіт рибалки і мисливця. Можете залишати у взутті.

Букети квітів. Цеоліт прекрасно зберігає букети квітів. Висипати кілька сантиметрів цеоліту в вашу вазу перед тим, як туди поставите квіти і заллєте воду. Цеоліт буде підгодовувати і підтримувати квіти довгий час.

Утилізація: після застосування в наведених випадках Цеоліт дозволяється використовувати як добриво

Наповнювач для котячого туалету. Цеоліт повністю покінчить з неприємним аміачним запахом. Насипте в коробку 5 -7,5 см цеоліту використовуючи його так само, як будь-яку іншу підстилку.

Видаліть запах з «ліжка» домашньої тварини, рясно посипаючи Цеоліт по спальному місцю вашого улюбленця. Зачекайте від 15 хвилин до години і потім пропилесосьте. Для більш впертих ароматів, залиште Цеоліт на ніч і потім приберіть.

Акваріуми. Цеоліт прибере аміак і запахи з води, якщо Ви змішайте попередньо ретельно промитий в чистій воді цеоліт 1/1 з гравієм Вашого акваріума або з деревним вугіллям вашого аквариумного фільтра. Якщо гранули Цеоліт занадто малі для фільтра системи, помістіть в резервуар близько компресора приблизно 50-100 г Цеоліт в водопроникний мішку (на 100-120 літрів води). Переконайтеся, що повітропроникний мішок придатний для зануреного використання. Міняйте Цеоліт при чищенні фільтра

Клітки для кроликів. Посипте підлогу клітки ( «ліжка»), під кліткою шаром Цеоліта товщиною приблизно в 1 см, щоб поглинути запахи і вологу. Додайте новий Цеоліт, або міняйте Цеоліт щотижня або в міру необхідності.

Утилізація: після застосування Цеоліт дозволяється використовувати як добриво.

Курники. В закритих курятниках рівень аміаку досягає величезного масштабу. При рівні концентрації аміаку 30 частин на мільйон кури починають помирати. Цеоліт поглинає аміак і якщо використовується достатня його кількість - мертвих курчат і курей не буде. Після чистки курника підлогу посипається цеолітом та аміак поглинається. У разі необхідності посипається шар цеоліту прямо на гній. Крім того, отримаєте прекрасне органічне добриво.

Крім того , Цеоліт фр1-3 додається як мінеральна добавка до раціону птиці та ін.домашньої худоби.

Очисник дороги. Ніщо не прибирає автомобільні масла, бензин та чорні плями з бетону так, як Цеоліт. Охопите масляну пляму шаром Цеоліту товщиною приблизно в 1-2 см і дайте відстоятися 2-3 дні. Повторіть цю процедуру знову, якщо дощ змиє Цеоліт.

Утилізація: використовувати як добриво забороняється.

Україна володіє унікальним, за світовими стандартами, родовищем цеолітів. І ми маємо можливість, використовуючи цей мінерал, покращувати своє здоров'я, врожаї, свою домівку та малу Батьківщину

Статтю підготувала
Організатор КЦ Киянка Олена Почтарьова

Подписка на получение статей