Консультационный центр
организатор
ЕЛЕНА ПОЧТАРЁВА
т. 362-32-09
Киев ул.Васильковская 28
ЗЕМЛЕ ПОМОГАТЬ НУЖНО! СИЛЫ ЕЙ ПРИДАЁТ ЛАСКА И БЕРЕЖНОЕ ОБРАЩЕНИЕ.
Поиск по сайту:
Вверх

Ми є частиною природи. Людина в процесі еволюції та суспільного поступу відокремилася від рослин і тварин, утім дотепер відчуває глибинний зв’язок з ними. Сучасний світ обтяжений штучними приладами та пристоями, які оптимізують нашу життєдіяльність, але водночас віддаляють нас від безпосереднього переживання природнього середовища.

З дрібних, на перший погляд, подій складається наше життя. Напевно, люди – теж дрібниця для матінки-природи, проте – вона велика складова нас самих. Ми прагнемо до неї з галасливого міста в кожну вільну хвилину, а повернувшись додому ще довго чуємо її «музику».

«..садок вишневій коло хати..» Вражає!

Але ж як хочеться побачити не тільки вишневий садок, але й красу біля нього: посидіти на березі тихої заводі з прозорою водою та живою рибою, пробігтися по смарагдовій травичці, знаючи, що вона не оброблена хімічними сполуками, слухаючи спів пташок, вдихати чисте повітря, від якого паморочиться в голові й з’являються яскраві гармонійні думки.

Ви зможете створити свій простір, зелений куточок, не використовуючи хімічні препарати та протруйники, а прислуховуючись до потреб рослин, знайомлячись з принципами органічного землеробства подорожуючи сторінками нашого сайту.Подписка на получение статей